Soruların Dışında, Bilgi ve Sipariş İçin İletişim Sayfamızdan ya da Whatsapp Hattından Bizlere ulaşabilirsiniz.İletişim

Ödeme Seçenekleri Nelerdir? Kapıda Ödeme Var mı? Taksit Var mı?

Ödeme yöntemi olarak Havale, kapıda nakit ve kapıda kredi kartı olarak üç farklı yol sunmaktayız. Havale ile ödemelerde kargo ücreti 30 TL, kapıda nakit ödemelerde 60 TL olup, kapıda kredi kartı ile ödemelerde 60TL kargo ücretine ek olarak sipariş tutarınızın %5’i sepet tutarınıza yansıtılır. Mağaza hizmetimiz bulunmamakta fakat İstanbul Şişli bölgesinde elden teslimat seçeneğimiz mevcuttur.

Kargo ve Kurye Gönderim Ücretleri Ne Kadar?

Kargo ücreti ödeme yönteminize göre değişkenlik göstermektedir.
İstanbul içi Motorlu kurye ile Teslimat ücreti 150 TL olup, Mesai saatleri dışında, Pazar günü ve bayram tatil günlerinde en az x2 olarak kurye ücreti talep edilir. Uzak bölgeler için ekstra fiyat talep hakkı saklı tutulmaktadır. Kurye teslimatlarında Kredi kartı yoktur. Sadece Kapıda nakit ya da Havale ile ödeme imkanı vardır.

Kargoyu Açıp Kontrol Edebilir miyim? Şeffaf Kargo Var mı?

En başta şunu ifade etmeliyiz ki, Kargo firmalarının kargoyu açma gibi bir hizmeti yoktur ve sorumluluğu üzerine almamaları adına kargo kontrolü ve kargo açmayı kabul etmezler. Ürünler ise resmi satışa uygun olmadığı için gizli paket olup, şeffaf kargo gibi bir paketleme sistemi yapılmamaktadır. Şeffaf kargo genellikle kırılmaz tekstil ürünleri için geçerli olabilmekte ve ona göre kargo poşeti hazırlanmaktadır.
Bu sebeple tüm ürünler önce Patpat ile sarılmakta ve kargo poşetine ürünler zarar görmeyecek şekilde özel olarak paketlenmektedir. Güven noktasında bir şüpheniz varsa site yorumlarımızı okuyabilir ya da İstanbul içerisindeki bir yakınınıza kurye teslimatı isteyebilirsiniz. İstanbul içi kurye teslimatlarında kapıda kargo poşetini açıp kontrol ettikten sonra ödeme yapma imkanınız mevcuttur.

İade, Değişim ve Garanti Var mı?

Türkiye’de Elektronik sigara ürünlerin resmi satış olmadığı için ürünlerde garanti yoktur. Aynı şekilde Jelatini Açılmış ürünlerde de Değişim ve İade Yoktur. Lütfen bu konuda ısrar temeyin.
Yoğunluk durumlarında nadiren de olsa yanlış ürün gönderilebilmektedir. Bu durumda kesinlikle ürünü açmadan önce whatsapptan ürün görseli ile birlikte ad soyad ve sipariş numarasını iletin. Açılan ve kullanılan ürünlerde değişim ve iade söz konusu değildir. Kargonuzu ilk aldığınızda lütfen kargo poşetini video kayıt ile açın. Eğer satın aldığınız ürün arızalı ya da bozuk çıkarsa veya eksik ürün gönderilmişse hemen whatsapp üzerinden bize bildirin. En kısa zamanda telafisi yapılacaktır veya paranız iade edilecektir.

Nasıl Sipariş Verebilirim?

Sipariş vermek istediğiniz ürün sayfasında sipariş ver butonuna tıklayın. Direkt, sepet sayfasına yönleneceksiniz. Sepet sayfasında Gönderi seçeneklerinden size uygun olanı seçiniz.
Daha sonrasında Ödeme Sayfasına Git Butonuna tıklayınız.
Ad Soyad, Telefon, E-Mail İl ve İlçe ile birlikte Açık Adresinizi Net Yazınız.
Sağ Kısımda yer alan Gönderim seçeneklerini kontrol ederek, Şartlar ve Koşullar seçimini de yaparak siparişiniz onaylamanız yeterli olacaktır.
Siparişleriniz sisteme düştükten sonra, ekibimiz siparişinizi en kısa sürede hazırlar ve gönderime hazır hale getirir. Stok durumu ve farklı bir durum oluştuğunda ekibimiz sizlere geri dönüş yapılacaktır.

Kurye Var mı? Kurye Çıktı mı? Kurye Ne Zaman Gelir?

İstanbul içi Motorlu Kurye ile Aynı Gün Teslimat seçeneğimiz vardır. PuffTR yoğunluğa ve ilçe, bölge rotasına göre Kuryeler çıkış sağlanır. Kargo ve Kuryelerde teslimat saati yoktur. Özellikle Kurye teslimatlarında lütfen saat aralığı talep etmeyiniz. Sipariş verdiğiniz an kuryeler hemen çıkış yapmaz, o an dağıtımda olabilir. Bu noktada anlayış göstermeniz rica olunur.
Kurye Siparişleriniz sabah erken verirseniz, gün içerisinde teslimatlar sağlanır. Ancak 14:00 ‘den sonra verilen siparişlerde geç saatlere sarkabilir. Acil teslimat talebiniz varsa kurye ücreti en az x2 olarak yansıtılır. Şartlar mümkünse değerlendirilir ve teslimatınız hızlı kurye ile yapılabilir.
Kurye teslimatı için belirttiğiniz adresten kurye gelmeden önce ayrılmak durumunda kalırsanız lütfen arayarak bize ulaşın ve güncel adres belirterek kuryenin yönlendirilmesini talep edin.

Kargom Verildi mi? Kargom Nerede? Ne zaman Ulaşır? Kargo Takip Numarası Gelmedi?

Hafta içi saat 16:00’a kadar verilen tüm siparişler aynı gün Kargoya verilmektedir. Kargo gönderileri sisteme 18:00-19:00 gibi girilmekte olup, Kargo firması tarafından müşterilere saat 20:00 gibi SMS gönderilmektedir. Kargolar İstanbul ilimizden çıkış yapılmakta olup, Ortalama 2 İş günü içerisinde teslimat yapılmaktadır.
Bulunduğunuz ilçede yaşanan kargo yoğunluğu oluştuğunda siparişlerinizin dağıtımı ertesi güne kalabilmektedir. Bu noktada varış şubesi ile iletişime geçmeniz daha sağlıklı olur. Kargo teslimatlarında PuffTr ekibinin daha hızlı teslimat noktasında müdahale etme durumu yoktur.

Ürün Fiyatı Nedir? İndirim ve Pazarlık Yapabilir miyiz?

Lütfen Whatsapptan ürün fiyatı sormayınız. Zira, sitemizde yer alan tüm ürünlerin fiyatları güncel olarak yer almaktadır. Merak ettiğiniz ürün sayfasına girerek fiyatı görebilir, kutu içeriğini okuyabilir ve ürün hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.
İndirim ve pazarlık noktası; Fiyatlarımız mümkün olduğunca minimize tutulmakta olup, kar marjları oldukça düşüktür. Bu sebeple lütfen pazarlık için ısrar etmeyiniz. Fiyatlarda indirim söz konusu değildir.

Ürünler Orijinal mi?

Sitemizde satışı yapılan Elektronik sigara cihazları orijinal olup, jelatinli ve kapalı kutusunda gönderim sağlanmaktadır. Cihazlar orijinaldir. Orijinal sorgulama hologramları mevcuttur. İlk cihazı aldığınızda lütfen kendi orijinal şarj aleti ile 1 saat kadar şarj edin.

Elektronik Sigara Modelleri Kullanmadan Önce Ne Yapmalıyım?

Satın almış olduğunuz elektronik sigara ürününü kullanmadan önce doğru podu yerleştirererek likiti ilave edin. Likiti koyduktan sonra 20 dakika likitin emmesi için beklemeniz son derece önemlidir. Aksi taktirde Coilin yanmasına sebep olur.